Blog wszystko o kawie, markan, najlepszy blog kawowy | markan-agdrtv.pl
Syrop Grenadina - co to, do czego się używa?
Prawdopodobnie spożywałeś już kiedyś syrop z grenadiny, nawet jeśli nie zdawałeś sobie wtedy z tego sprawy. Ale czym właściwie jest ten tajemniczy składnik oraz gdzie kupić syrop z grenadiny?
Czytaj więcej
Syropy do kawy - urozmaicenie zwykłej kawy
Syropy barmańskie to produkt dla osób, które oczekują czegoś więcej niż zwykła kawa. Dodając różne syropy do napoju kawowego, możemy za każdym razem rozkoszować się innym smakiem. Sprawdź, jakie są rodzaje syropów do kawy i jak można z ich pomocą urozmaicić kawę.
Czytaj więcej
Jak i czym prawidłowo czyścić ekspres do kawy?
Kupując ekspres do kawy, mamy nadzieję, że będziemy ją parzyć, niczym profesjonalny barista, delektując się smakiem i aromatem. Ale sam sprzęt to nie wszystko. Aby w pełni wydobyć walory czarnego napoju, a także zwiększyć żywotność urządzenia, należy pomyśleć o skutecznych środkach czyszczących. Sprawdź, jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy. Dowiedz się, czego używać, by sprzęt działał bez zarzutu przez wiele la
Czytaj więcej
Jak wybrać dobrą kawę? Poradnik dla kawoszy
Jak wybrać dobrą kawę – to pytanie zadaje się sobie wielu amatorów kofeinowego napoju. Żeby dokonać właściwego wyboru, należy wcześniej poznać rodzaje kaw. Przedstawiamy poradnik dla kawoszy, za pomocą którego wyselekcjonujesz kawę idealnie dopasowaną do Twoich preferencji.
Czytaj więcej