W każdym opisie produktu umieszczonego na naszej stronie znajdziecie Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia oraz jego koszty. W czas realizacji zamówienia wchodzą tylko dni robocze, z wyłączeniem sobót, niedziel oraz świąt. Transport odbywa się na wskazany przez klienta podczas składania zamówienia adres, punkt odbioru lub paczkomat. Oferta naszego sklepu internetowego dotyczy towarów wyłącznie dostępnych na naszym magazynie. Dostarczamy przesyłki na terenie całego kraju. Nie wysyłamy paczek poza jego granice.

 

In Post Paczkomaty 

Atrakcyjna cenowo, jedna z szybszych form transportu. Czas realizacji to około 2 – 3 dni robocze. Paczka do - 6 kg to koszt – 10,90 zł (brutto).

Paczkomaty są dostępne przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu.

Wygodnie usytuowane, odbiór przesyłki szybko i bez kolejek. In Post posiada największą na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbioru i nadania przesyłek.

Paczka może być monitorowana przez Ciebie za pomocą strony internetowej www.paczkomaty.pl lub dzięki aplikacji Manager Paczek podając numer nadania.

( Płatność z góry)

 

Poczta Polska - Paczka Pocztowa Ekonomiczna

Przesyłka pocztowa ekonomiczna, transport przesyłki na wskazany adres zostanie zrealizowany w ciągu 2 -3 dni roboczych. Paczka do wagi - 25 kg to koszt – 11,00 zł

14,00 zł ( brutto) paczka pobraniowa. 

( Płatność z góry/ Pobranie)

 

Pocztex Kurier 48

Jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań kurierskich. Czas realizacji zamówienia trwa od 2 do 3 dni roboczych. Paczka do - 25 kg wysyłana jest w cenie 13,00 zł 

17,00 zł(brutto). paczka pobraniowa

Pocztex Kurier 48 pozwoli na dostarczenie dokonanego zamówienia wprost do klienta na wskazany adres. 

( Płatność z góry/ Pobranie)

 

Odbiór w punkcie Poczta Polska

Czas realizacji około 2 - 4 dni. Paczka do wagi – 25 kg, w cenie 8,99 zł 

12,99 zł (brutto) paczka pobraniowa.

Odbiór w punkcie to największa w Polsce sieć odbioru przesyłek zarówno w placówkach pocztowych jak również na około 1000 stacji paliw ORLEN znajdujących się na terenie całego kraju.

Najbardziej ekonomiczna z oferowanych form dostawy. Komfortowy odbiór przesyłki w dowolnie wybranym z oferty punkcie i dogodnym czasie.

( Płatność z góry)

 

Paczka w Ruchu Odbiór w punkcie

Czas realizacji około 4 - 6 dni. Paczka do wagi – 8 kg, w cenie 7,55 zł (brutto).

Po wybraniu dostawy Paczką w RUCHu kupujący wybiera jeden z 3700 punktów odbioru dostępnych na terenie całego kraju.

Najbardziej ekonomiczna z oferowanych form dostawy. Komfortowy odbiór przesyłki w dowolnie wybranym z oferty punkcie.

( Płatność z góry)

Zamówienie z wybrana formą dostawy Paczka w Ruchu zostanie dostarczone pod wskazany przez państwa uprzednio Punkt odbioru. Dni oraz godziny otwarcia punktu dostępne są na stronie operatora przesyłki.

 

Kurier DHL

Firma zapewnia klientom usługi najwyższej jakości. Przewidywany czas realizacji zamówienia trwa od 1 do 2 dni roboczych. Paczka do - 25 kg zostanie wysłana w cenie – 14,00 zł (brutto) przy przedpłacie.

Przy dokonywaniu płatności za zamówienie za pobraniem dodatkowa opata wynosi 4,00 zł (brutto). Łączny koszt wysyłki wynosi – 18,00 zł ( brutto).

( Płatność z góry oraz pobranie)

 

Prawa autorskie do opisu aukcji, szablonu i użytych zdjęć są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz.

  • Pamiętaj ! Lekceważenie tego faktu może skutkować poważnymi konsekwencjami.
  • Aby wykorzystać cudze materiały, potrzebujesz pisemnej zgody właściciela praw autorskich.