Kawa dla smakosza, akcesoria kawowe i dodatki smakowe | markan-agdrtv

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Aromatyczna kawa

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju kaw z całego świata. Oferujemy kawy ziarniste, kawy mielone oraz kawy w padsach, dające wiele możliwości parzenia. Aromatyczne kawy ziarniste są obowiązkowym elementem wyposażenia dla każdego posiadacza ekspresu ciśnieniowego, ale po zmieleniu mogą być wykorzystywane także do kawiarek ciśnieniowych, ekspresów przelewowych oraz kawiarek typu french-press. Właściciele kawiarek i ekspresów przelewowych mogą u nas wybrać także wysokiej jakości kawy mielone, które są wygodną alternatywą dla kaw ziarnistych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pokazano 1-24 z 304 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Kawa ziarnista - jaką wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz różne gatunki kawy do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Kawa arabika to gatunek na szeroką skalę produkowany w Brazylii i Kolumbii. Arabika zawiera mniej kofeiny niż robusta i charakteryzuje się ona delikatnym smakiem. Ziarnista kawa arabika jest najczęściej wybierana do ekspresów ciśnieniowych i stanowi dobrą bazę do parzenia mocnego espresso oraz tworzenia pysznych mlecznych napojów kawowych — na przykład cappuccino. 

Kawa robusta jest mocniejszym gatunkiem kawy. Ze względu na to, że posiada w sobie dużo więcej kofeiny, posiada mocniejszy i intensywniejszy smak, który nie każdemu odpowiada.
W naszej ofercie znajdziesz także różnorodne mieszanki arabiki i robusty, które mają w sobie znacznie większą ilość kofeiny niż standardowa arabika, nie posiadając jednocześnie intensywnego, kwaśnego smaku.

Co to jest kawiarka? Jaką kawę do kawiarki wybrać? 

Kawiarka to niewielkie urządzenie służące do parzenia wysokiej jakości, aromatycznego espresso w swoim domu. Jeżeli zatem zależy Ci na tworzeniu dobrej jakości kawy w domowym zaciszu, ale nie chcesz wydawać środków na kosztowny ekspres, to koniecznie pomyśl nad zakupem dobrej jakości kawiarki ciśnieniowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kawiarki niskociśnieniowe przeznaczone do parzenia espresso w różnych wielkościach — od 100 do 500 ml.
Do parzenia w kawiarce najlepiej wybierać kawę dostosowaną do naszych preferencji smakowych. W swojej ofercie posiadamy pyszną arabikę, robustę oraz mieszankę obu tych gatunków. Zobacz przygotowana przez nas ofertę i wybierz coś dla siebie. 

Dobra kawa dla smakosza i dodatki smakowe

Syrop smakowy do kawy to produkt, który zadowoli wszystkie osoby uwielbiające modyfikowanie smaku swojej kawy. Z jego pomocą szybko stworzysz słodką kawę o smaku orzecha, rumu, czekolady, czy kokosa. Kawa z syropem smakowym będzie ciekawym urozmaiceniem klasycznej kawy. Dzięki wysokiej jakości syropom barmańskim dostępnym w naszej ofercie w mgnieniu oka stworzysz pyszne kawy smakowe, które zachwycą Twoich gości. Sprawdź naszą ofertę.