Akcesoria do kawiarki i domu, cena, sklep internetowy | markan-agdrtv.

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Akcesoria do kawiarek

Ekspresy do kawy Bialetti, znane również jako Moka, są podstawą włoskiej kuchni od prawie wieku. Nawet przy największej staranności dzbanków Bialetti, niektóre elementy ulegają zużyciu. Jednak dzięki częściom zamiennym Twoja kawiarka może przetrwać wiele lat. Ekspres do kawy o wyjątkowym kształcie, który ma osiem boków, umożliwia równomierne podgrzewanie i parzenie kawy na płycie kuchennej. Te urządzenia kuchenne są zbudowane z myślą o trwałości, a w razie potrzeby można je konserwować za pomocą nowych części. Niektóre z dostępnych części to:

 • Uszczelki do kawiarek
 • Aluminiowe sitko do kawiarki
 • Adapter do płyt indukcyjnych

Akcesoria i uszczelki do kawiarek aluminiowych lub stalowych pozwalają cieszyć się pyszną kawą przez wiele lat.

Nie jesteś pewien, która część zamienna pasuje do Twojej kawiarki? Nie ma problemu, pomożemy. Po zamontowaniu odpowiedniej uszczelki do aluminiowych kawiarek dzbanek jest szybko gotowy do ponownego użycia. Aby zapasowa uszczelka do kawiarek pasowała idealnie, ważny jest nie tylko typ Moki, ale także wielkość i pojemność. W związku z tym oferujemy Bialetti uszczelki do kawiarek w wielu rozmiarach, które idealnie dopasowują się do odpowiedniego typu dzbanka. Uszczelka do kawiarki stalowej Bialetti może być dobrana poprzez zmierzenie średnicy filtra, aby określić rozmiar. Gwarantuje to, że zamawiasz części zamienne we właściwym rozmiarze.

Kawiarka Bialetti - jak czyścić?

Aby zapewnić odpowiednią trwałość i działanie, należy postępować zgodnie ze wskazówkami producenta dotyczącymi czyszczenia i pielęgnacji zaparzacza. Oto kilka ogólnych wskazówek, o których należy pamiętać:

 • Rozkręć kawiarkę i umyj wszystkie części ręcznie ciepłą wodą. Unikaj używania mydła do naczyń lub detergentów do mycia.
 • Pozwól garnkowi do zaparzania całkowicie wyschnąć przed ponownym złożeniem.
 • Unikaj umieszczania kawiarki lub jakichkolwiek jej elementów w zmywarce.
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Rozmiary uszczelek do kawiarek

Uszczelki do kawiarek Bialetti występują w kilku różnych rozmiarach. Należy je dopasować do posiadanej wielkości i rodzaju kawiarki Bialetti.

 • ¾ tz
 • 3-4tz
 • 4tz
 • 6tz
 • 9tz

Adapter do płyt indukcyjnych

Adapter do płyt indukcyjnych to doskonałe urządzenie dla posiadaczy płyt indukcyjnych oraz kawiarek to tego nieprzystosowanych. Umożliwia używanie dzbanków do kawy i małych garnków na płytach indukcyjnych. Grubość stalowej płyty zapewnia szybki czas nagrzewania i równomierne rozprowadzanie ciepła. W komplecie z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym użytkowanie i obsługę. Urządzenie umieszcza się pomiędzy płytą indukcyjną a używanym naczyniem. Pomaga ono stworzyć pole elektromagnetyczne, które jest wykorzystane do ogrzewania naczyń. Adapter do płyt indukcyjnych jest niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego, kto chce używać indukcyjnej płyty, posiadając kawiarkę nieprzystosowaną do tego. 

Szklany dzbanek do kawy

Dzbanek do kawy wykonany z odpornego na wysokie temperatury szkła, to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zaparzyć kilka kaw jednocześnie. Dzbanek posiada miarkę, dzięki temu z precyzją zaparzysz potrzebną ilość kawy. Pokrywka zapewnia dłuższe utrzymanie kawy w ciepłej temperaturze.

Dripper

Dripper do kawy umożliwia jednorazowe zaparzenie kilku filiżanek kawy. Plastikowa opcja jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz przygotować pyszną kawę, gdziekolwiek jesteś. Japoński produkt pozwala na wydobycie z kawy tego co najlepsze w prosty sposób.