Aromatyczna kawa mielona do ekspresu dobra dla smakoszy| markan-agdrtv

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 115,00 zł

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Aromatyczna kawa mielona

Kawa mielona to wygodny produkt przeznaczony do szybkiego zaparzania kawy wrzątkiem oraz do parzenia w kawiarkach czy ekspresach przelewowych. Kawa mielona przyda się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do młynka lub do ekspresu — na przykład w podróży.
Kawy mielone dostępne są w naszym sklepie internetowym w różnych stopniach zmielenia — dzięki czemu możesz dostosować wybieraną przez siebie kawę do swoich potrzeb i systemu parzenia.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Kawa mielona Lavazza — wygoda we włoskim wydaniu

Kawy pochodzące z włoskich palarni słyną z niesłychanego smaku i intensywnego aromatu. Kawy mielone Lavazza są mieszanką delikatnej kawy typu arabica z intensywną robustą w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu każda z nich wyróżnia się niesamowitym aromatem i jest chętnie wybierana przez baristów z całego świata.

Jak parzyć kawę mieloną? 

Kawę mieloną można parzyć na wiele sposobów. Najpopularniejszym i najszybciej sposobem parzenia kawy mielonej jest wsypanie jej do filiżanki bądź kubka i zalanie jej gorącą wodą. Ten sposób jest najprostszy i najszybszy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na przykład w podróży. Ta metoda nie pozwoli Ci jednak uzyskać naparu wysokiej jakości. Kawa mielona pełnię smaku i aromatu wydobywa z siebie parzona w kawiarce ciśnieniowej i właśnie tę metodę parzenia polecamy Ci jeżeli chcesz tworzyć w swoim domu wysokiej jakości, aromatyczny napar. Do parzenia kawy mielonej sprawdzi się też ekspres przelewowy. Zobacz naszą ofertę i wybierz najlepsze urządzenia do parzenia kawy mielonej.

Kawy mielone do biura

W ofercie naszego sklepu znajdziesz świetnej jakości kawy mielone sprzedawane w zestawach (po 6, 8,10 lub 12 sztuk). Tego typu zestawy są niesamowicie korzystne cenowo i są świetną propozycją dla wszystkich osób lubiących zamawiać produkty w większych ilościach — na przykład od sklepów czy biur.