Zestawy do czyszczenia ekspresu do kawy - markan-agdrtv.pl

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 158,00 zł

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Zestawy do konserwacji ekspresu

Ekspres do kawy wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji, aby działał prawidłowo. Jeśli chcesz zapewnić kompleksową ochronę swojego ekspresu, wybierz zestawy do konserwacji ekspresu do kawy. Posiadają one niezbędne specyfiki m.in. odkamieniacz, filtr do wody czy smar do ekspresów Te elementy pomogą oczyścić wszystkie zakamarki ekspresu, usuwając nagromadzone fusy i resztki kawy, a także gwarantując jego sprawne działania. W naszej ofercie posiadamy zestawu do czyszczenia ekspresu największych producentów takich jak SaecoPhilipsczy Jura.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Regularne czyszczenie i konserwacja ekspresu wydłuża jego żywność, a także gwarantuje, że każda filiżanka Twojej kawy smakuje tak samo. Jeśli nie jesteś pewien, jakich środków używać, z pomocą przyjdą zestawy do konserwacji ekspresu. Dobry zestaw czyszczący będzie zawierał wszystko, czego potrzebujesz, by utrzymać ekspres w czystości i sprawnie działać. Odpowiedni zestaw do czyszczenia ekspresu pomoże Ci utrzymać ekspres do kawy w dobrym stanie i sprawi, że będzie wyglądał i działał jak nowy.

Zestaw do konserwacji Saeco

Firma Saeco to czołowy producent ekspresów do kawy, produkujący również środki do konserwacji ekspresu. Zestaw do konserwacji Saeco to doskonały sposób na utrzymanie ekspresu do kawy w jak najlepszym stanie. W naszej ofercie posiadamy kilka zestawów do konserwacji ekspresów Saeco. W zależności od wybranego modelu posiadają one roztwór odkamieniający, tabletki czyszczące i filtr do wody. Roztwór do usuwania kamienia usuwa osady mineralne z komory zaparzania i bojlera, dzięki czemu espresso będzie smakować jak najlepiej. Tabletki czyszczące usuwają olejki kawowe i pozostałości z komory zaparzania. Z kolei filtr wody pomaga usunąć zanieczyszczenia z wody. Dzięki regularnemu stosowaniu zestawu do konserwacji Saeco możesz sprawić, że Twój ekspres do kawy będzie działał jak najlepiej przez wiele lat.

Zestaw czyszczący do ekspresu Philips

Ekspresy marki Philips są jednymi z najczęściej kupowanych ekspresów na rynku, dlatego też ten producent zapewnia zestawy czyszczące do ekspresu. Gromadzenie się fusów, oleju i mleka może prowadzić do słabej wydajności, dlatego zestaw konserwujący Philips świetnie sprawdzi się do zapewnienia płynnego działania Twojego ekspresu. W zależności od wybranego modelu zestaw może zawierać roztwór do usuwania kamienia, filtr Brita, tabletki czyszczące oraz smar do ekspresu. 

Profesjonalne zestawy do czyszczenia ekspresu - markan-agdrtv.pl

Jeśli chcesz, żeby Twój ekspres jak najdłużej przygotowywał pyszne espresso, zadbaj o jego odpowiednią konserwację. W ofercie markan-agdrtv.pl posiadamy zestawy do czyszczenia ekspresu największych producentów. Oprócz marek takich jak Saeco i Philips, znajdziesz również zestawy konserwujące Krups, Delonghi, Jura czy Siemens. Nasz szeroki asortyment gwarantuje, że z pewnością zajdziesz zestaw do czyszczenia idealny dopasowany do Twoich potrzeb i modelu ekspresu. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.