Akcesoria higieniczne do pielęgnacji twarzy i włosów | markan-agdrtv.p

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 396,00 zł

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Akcesoria do higieny i pielęgnacji ciała

Akcesoria do pielęgnacji higieny osobistej są niezbędne, aby prowadzić zdrowy styl życia. Mogą być to szczoteczki do zębów, golarki, szczotki do twarzy i wiele innych. Przedmioty te pomagają w zachowaniu czystości i świeżości oraz świetnego wyglądu. Przyczyniają się nie tylko dla zdrowia, ale także do poczucia pewności siebie i komfortu we własnej skórze.

Pokazano 1-24 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Higiena osobista

Higiena osobista jest ważna z wielu powodów. Utrzymując ciało w czystości, zapobiegasz rozprzestrzenialni się chorób i dolegliwości, zmniejszasz liczbę zarazków, z którymi masz kontakt. Dzięki temu artykuły higieniczne poprawiają Twoje zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. Regularna pielęgnacja całego ciała może pomóc Ci wyglądać jak najlepiej, dzięki czemu nabierzesz pewności siebie. Będąc zadbanym, z daleka widać to w nastawieniu i zachowaniu, co ułatwia kontakty z ludźmi i otaczającym światem.

Higiena jamy ustnej

Dbałość o higienę jamy ustnej jest jednym z podstawowych czynników, które zapewniają zdrowie i promienny wygląd. Środki higieny osobistej, takie jak elektryczna szczoteczka do zębów to gwarantowany sposób na zachowanie zdrowia jamy ustnej. Szczoteczka elektryczna pozwala na delikatne usunięcie płytki nazębnej nawet w trudno dostępnych miejscach. Odpowiednio wyprofilowana końcówka zapewnia naturalną biel zębów.

Akcesoria do pielęgnacji ciała

Akcesoria do pielęgnacji ciała służą do czyszczenia, złuszczania, golenia lub innej pielęgnacji skóry. Często używane są z produktami takie jak mydła, pianki, czy olejki, które pozostawiają skórę nawilżoną i odświeżoną. Akcesoria pielęgnacyjne mogą być świetnym sposobem na rozpieszczanie siebie i utrzymanie skóry w najlepszym stanie. 

Pielęgnacja twarzy

Zapewnij swojej skórze dodatkowe odżywienie i pielęgnację, na jaką zasługuje, dzięki odpowiedniemu oczyszczeniu. Szczoteczka do czyszczenia twarzy przeznaczona jest do codziennego głębokiego oczyszczania skóry wrażliwej i normalnej. Wymienne wkładki zapewniają holistyczną pielęgnację, która pozostawia gładką, pozbawioną włosów skórę oraz wyregulowane brwi.

Akcesoria do golenia

Gładka skóra to podstawa codziennej higieny. Maszynka do strzyżenia z wymiennymi głowicami pozwala na usunięcie, lub skrócenie zbędnych włosów w pożądanych miejscach.