Chemia gospodarcza i domowe środki czystości, online | markan-agdrtv

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 94,00 zł

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Sprzątanie w domu może stać się żmudnym zadaniem bez odpowiednich środków czyszczących. Środki czystości są niezbędne do utrzymania porządku i higieny w każdym zakątku domowym. Od proszków do prania, tabletek do zmywarki, po środki na kamień do łazienki. Dzięki naszej kolekcji produktów czyszczących możesz mieć pewność, że zaopatrzysz się w różnorodne najwyższej jakości środki czystości, aby Twój dom lśnił czystością i był wolny od zarazków. Sprzątanie jest niezbędne nie tylko dla estetyki, ale także do ochrony zdrowia.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Preparaty do zmywarki

Produkty do zmywarki są zaprojektowane tak, by w skuteczny sposób czyścić bardzo zabrudzone naczynia, jednocześnie utrzymując zmywarkę w dobrym stanie. Aby zmywarka dobrze pracowała, należy zaopatrzyć się w kilka produktów, takich jak tabletki do zmywarki, sól i nabłyszczacz, oraz odświeżacz do zmywarki. Wszystkie te elementy wpływają na różne procesy, które w połączeniu ze sobą zabezpieczają zmywarkę, odkamieniają wodę, czyszczą i nabłyszczają naczynia. Dobre tabletki do zmywarki pomogą Ci zapewnić najlepsze możliwe rezultaty. Są one znacznie skuteczniejsze, niż środki czyszczące ogólnego przeznaczenia. Tabletki Dreft Platinum zapewniają czystość i świeżość zmywarki. Każda kapsułka zawiera trzy płyny odpowiedzialne za inne etapy czyszczenia. Dzięki temu naczynia i zmywarka pozostają w doskonałej, lśniącej czystości.

Sól do zmywarki zapewnia długotrwałe i bezawaryjne działanie. Regularne stosowanie soli do zmywarek Finish, wpływa na czystość naczyń, zapobiegając osadzaniu się kamienia na filtrze czy innych częściach zmywarki

Preparaty do pralki

Środki piorące są podstawowym środkiem czystości w gospodarstwie domowym. Proszek do prania niemiecki Persil jest przeznaczony do usuwania brudu, plam i innych zanieczyszczeń z odzieży i tkanin. Wysokiej jakości Niemiecki proszek do prania nie tylko skutecznie czyści ubrania, ale także zachowuje ich kolor i zabezpiecza, by wyglądały po praniu lepiej niż nowe. Proszkowe detergenty są bardzo skuteczne i bardziej ekologiczne. Ich struktura nie jest rozpuszczona w wodzie, dzięki czemu możesz ich użyć mniej niż płynu, uzyskując jeszcze lepszy efekt. Gama proszek do prania ma idealnie dopracowaną formułę, dzięki której skutecznie pierze już w 20 stopniach. Proszek gama jest skoncentrowany, dzięki czemu możesz wykonać 100 do 200 prań, w zależności od stopnia zabrudzenia ubrań.