Płyny czyszczące do ekspresów ciśnieniowych - markan-agdrtv.pl

Wybrane dla Ciebie

Syropy do kaw

Kawy ziarniste

Konserwacja ekspresu

Szukasz bezpiecznego i niezawodnego sposobu na czyszczenie ekspresu do kawy? Nie szukaj dalej niż nasz płyn do czyszczenia ekspresów do kawy delonghi! Nasza silna formuła usunie wszelkie osady i zabrudzenia, dzięki czemu Twój ekspres będzie działał jak nowy w mgnieniu oka. Ponadto, nasza profesjonalna formuła płynu jest bezpieczna do stosowania we wszystkich rodzajach ekspresów - możesz mieć pewność, że Twój będzie w dobrych rękach.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Filtruj

Płyn do czyszczenia ekspresu

Jeśli chodzi o konserwację ekspresu do kawy, nie ma nic ważniejszego niż stosowanie profesjonalnego środka czyszczącego. Kawa smakuje lepiej, gdy używasz czystych i zadbanych urządzeń.

Aby zapewnić, że Twój ekspres do kawy jest zawsze czysty i w doskonałym stanie technicznym, musisz zapewnić odpowiednią konserwację za pomocą dedykowanych   środków do czyszczenia ekspresu. Prostym sposobem na to jest użycie płynu czyszczącego od firm takich jak delonghi, krups, płyn czyszczący do obiegu mleka marki jura  który zatrzyma brud, utrzymując higienę zarówno dla Ciebie, jak i dla długowieczności tych urządzeń!

Twój ekspres do kawy musi być regularnie czyszczony, aby zachować smak i zapach każdej filiżanki, torebki czy opakowania. Łatwy w użyciu środek do czyszczenia systemu mlecznego sprawi, że za każdym razem będziesz mieć czysty blat!

Ekspres do kawy powinien być czyszczony przynajmniej raz w tygodniu, aby uniknąć zaschniętych resztek, które nie tylko będą miały nieprzyjemny zapach i zepsują smak, ale także negatywnie wpłyną na Twoje zdrowie. Z tego powodu potrzebny jest łatwo dostępny środek do czyszczenia systemu mleczneg

Odkamieniacz w płynie do ekspresów

Marka delonghi posiada w swojej gamie produktów czyszczących DeLonghi: Płyn Delonghi do obiegu mleka Milk Clean SER3013 250ml. Ten produkt jest niezbędny dla tych, którzy kochają swój ekspres do kawy. Regularne stosowanie tego produktu zapewni Ci maksymalne wykorzystanie jego możliwości, jednocześnie chroniąc przed brudem i pleśnią!

Ten innowacyjny i przyjazny dla środowiska produkt może usunąć kamień z zakamarków Twojego ekspresu do kawy. Bez wysiłku walczy z osadami wapnia, które znacznie skracają jego żywotność - a przy tym jest bezpieczny dla ludzi! EcoDecalk doskonale sprawdza się zarówno w automatycznych, jak i ręcznych ekspresach do kawy; zadba o to, abyś w domu (lub w pracy!) nie musiał zmagać się z uciążliwymi zadaniami związanymi z czyszczeniem. Bez względu na to, do jakiego typu ekspresu De'Longhi zaleca stosowanie tego produktu: czy jest to ich słynny ekspres do kawy, czy też urządzenie przeznaczone do pracy w temperaturach wyższych niż w przypadku większości innych producentów, jestem pewien, że mamy coś, co spełni każdą potrzebę.