Kawa ziarnista Lavazza Espresso Pienaroma 1kg

63,00 zł
Brutto

Kawa Ziarnista najwyższej jakości spośród mieszanek opracowanych przez Lavazza, przygotowana dla najbardziej wymagających konsumentów i eleganckich i prestiżowych kawiarni i restauracji. Pienaroma jest 100% mieszanką arabiki, ziaren sprowadzonych głównie z Brazylii i regionu gór centralnej Ameryki. Ziarna Pienaromy są naturalnie pozyskiwane i suszone. Rezultat to słodki, delikatny i bogaty smak.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Lavazza

Opis

Skład
Arabica 100 %
Termin ważności
30.08.2021
Opakowanie
1 kg
Rodzaj kawy
ziarnista

Koszt wysyłki

Odbior w punkcie:

InPost Paczkomaty 24/7


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 1 - 2 dni robocze
koszt: 10,99 zł brutto

Przesyłki pocztowe:

Paczka pocztowa


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 3 - 4 dni robocze
koszt: 12,90 zł brutto
za pobraniem: 16 zł brutto

Przesyłki kurierskie:

Kurier Poczta Polska


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
koszt: 15 zł brutto
za pobraniem: 18 zł brutto

Kawa Ziarnista Lavazza to kawa ziarnista najwyższej jakości, wyraz największej klasy. Kompozycja starannie uprawianych i ręcznie zbieranych ziaren zaspokajających nawet najbardziej wymagające gusta. Potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najwybredniejszych klientów. Sukces owej mieszanki tkwi w detalach. Gwarantują doskonałość i powtarzalność idealnego smaku w każdej zaparzonej filiżance kawy Pienaroma.

Wyjątkowa mieszanka serii BLUE od Lavazza to gwarancja najwyższej jakości produktu. Zapewnia wyjątkowy w swoim rodzaju smak, wykwintny i wyrafinowany aromat sporządzonego naparu. Wieloletnia tradycja w produkcji kawy, jaką może poszczycić się palarnia Lavazza sprawia, że Pienaroma zachwyca każdego i trudno oprzeć się jej neinagannym walorom.

Pochodzące z upraw brazylijskich ziarna najlepszej gatunkowo Arabiki, optymalnie skomponowane z tymi z regionu Ameryki Środkowej tworzą delikatny, unikany smak. Zbierane skrzętnie ziarna Pienaromy obrabiane w myśl tradycyjnych receptur, podobnie jak sposób ich wypalania, są gwarancją najwyższych standardów.

Ziarna, które nadają się do przygotowania zarówno w ekspresach kolbowych jak również domowych automatach czy np. kawiarkach.

Kawa Ziarnista Lavazza Pienaroma posiada kuszacy, wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Rewelacyjnie skomponowana mieszanka ziaren różnych gatunków Arabiki nadaje kawie delikatny słodki i zachęcający delikatną czekoladową nutą smak.
Każdy przygotowany napar wyróżnia się owocowo - kwiatowym zapachem, cielistym i pełnym smakiem. Mieszanka serwowana w najlepszej renomy restauracjach i kawiarniach na całym świecie.
Niewielka zawartość kofeiny daje możliwośc spożycia Pienaroma o każdej porze dnia, w wielu interesujących postaciach. Od klasycznego włoskiego espresso po delikatne kawy z mlekiem takie jak cappuccino czy latte.

Przeznaczenie:

  • Kawa w ziarnach jest szczególnie polecana posiadaczom ekspresów do kawy z wbudowanym młynkiem,
  • lub zwykłych kawiarek.

Przygotowanie:

  • Optymalna ilość kawy na filiżankę to od 7 do 9g

Przechowywanie:

  • Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
  • Dzięki specjalnemu zamknięciu ziarna kawy są doskonale zabezpieczone i pozostaną przez długi czas świeże.

OPAKOWANIE ZBIORCZE ZAWIERA 6 KG KAWY.

Zobacz także