Kawa Ziarnista Segafredo Intermezzo 1kg

25,90 zł
Brutto

Segafredo Intermezzo to doskonała zbalansowana kompozycja mieszanek arabiki i robusty. Kawa ta łączy w sobie kulturę i pasję włoskiej espresso o wyśmienitym smaku i aromacie. Połączenie tradycji z nowoczesnością. Intensywna, średnio palona mieszanka o dużej zawartości kofeiny. Smakuje wyśmienicie podana z mlekiem jako kawa cappuccino czy latte.

Ilość
Dostępny

Segafredo

Opis

Skład
Arabica / Robusta
Termin ważności
05.2022
Opakowanie
1 kg
Rodzaj kawy
ziarnista

Koszt wysyłki

Odbior w punkcie:

InPost Paczkomaty 24/7


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 1 - 2 dni robocze
koszt: 10,99 zł brutto

Przesyłki pocztowe:

Paczka pocztowa


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 3 - 4 dni robocze
koszt: 12,90 zł brutto
za pobraniem: 16 zł brutto

Przesyłki kurierskie:

Kurier Poczta Polska


czas wysyłki: 24 godziny
czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
koszt: 15 zł brutto
za pobraniem: 18 zł brutto

Segafredo Intermezzo pyszna mieszanka Arabiki i Robusty z włoskiej palarni kawy

Dostępna od wielu lat na rynku, wyjątkowa mieszanka jednej z najbardziej rozpoznawalnych palarni kawy we Włoszech. Połączenie ziaren Arabiki i Robusty łączące w sobie oryginalną włoska kulturę i pasję tworzenia kawy z nowoczesną technologia jej produkcji. Kawa ziarnista, która smakuje wyśmienicie parzona zarówno w tradycyjny sposób np. przy pomocy kawiarek, jak również kawa do ekspresów ciśnieniowych, kolbowych czy przelewowych. Idealna kawa , którą można skosztować zarówno w biurze jak i w domu. Polecana do podania w kawiarniach i restauracjach. Jej smak każdego dnia zdobywa coraz większe grono wielbicieli.   
Niezwykle dobra kawa w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jedna z najstarszych receptur włoskiej palarni Segafredo. Kiedyś dostępna tylko we Włoszech następnie tylko na rynku niemieckim, dziś jej genialnym smakiem możemy cieszyć się na całym świecie. Idealna na każdą okazję, kawa ziarnista z charakterem, dojrzała w smaku. Segafredo Intermezzo Daje przyjemność picia każdej zaparzonej filiżanki.

Kawa ziarnista, klasyczna gwarantuje prawdziwą przyjemność z picia

Kawa w ziarnach o średniej intensywności palenia. Segafredo Intermezo zapewnia, za każdym razem wyjątkowe doznania smakowe w każdej filiżance sporządzonego napoju. Rewelacyjna kombinacja ziaren najlepszej jakości, starannie dobranych w jednej z najlepszych na świecie palarni kaw Segafredo Zanetti. Starannie zharmonizowany smak kawy ziarnistej, pełnowymiarowy i głęboki, nie posiadający kwaśnych nut.
Filiżanka sporządzonego naparu gwarantuje solidną dawkę energii na cały dzień, wypita o poranku. Idealna do spożycia o każdej porze dnia, ze względu na różnorodność form podania. Smakuje wyśmienicie sporządzona zarówno jako wyraziste espresso w tradycyjnych kawiarkach. Uzyskując przy tym mocny i aromatyczny napar. Czy przygotowana z mlekiem jako kawa latte czy cappuccino

Zobacz także