Tabletki do czyszczenia ekspresu Jura - Oryginalne 6 szt (62715) (24225)

Kod produktu: 7610917242252

Wyprodukowane w Niemczech trójfazowe tabletki czyszczące do ekspresów. Dzięki nim, kawa zawsze będzie smakować pysznie i świeżo. Stosowane regularnie, oryginalne tabletki wpływają na dłuższą i wydajniejszą pracę urządzenia i zabezpieczają je. Opracowane tak, aby skutecznie usuwać resztki po kawie w tym, olejkach zalegających w układzie zaparzającym w ciśnieniowych ekspresach automatycznych.

Jura
Model
62715 Cleaning Tabs
Ilość w opakowaniu
6 sztuk

Może Ci się spodobać

Tabletki Jura...
Cena 59,99 zł
Tabletki do czyszczenia...
Cena 154,90 zł
Tabletki Jura...
Cena 110,80 zł
Dostępny
42,80 zł
Brutto
🚛
Dostawa od 7,49 zł

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić w kilka wygodnych sposobów:

Dowiedz się więcej o płatnościach

Dostarczamy przesyłki na terenie całego kraju na adres lub do punktu

Dowiedz się więcej o wysyłkach

Koszty dostawy
PRZEWOŹNIK
PŁATNOŚĆ
CZAS DOSTAWY
Przedpłata
Pobranie
POCZTEX PUNKT
10,99 zł
12,99 zł
1 - 2 dni robocze
POCZTEX KURIER
12,99 zł
14,91 zł
1 - 2 dni robocze
ORLEN PACZKA
7,49 zł
-
1 - 2 dni robocze
INPOST PACZKOMATY 24/7
12,49 zł
-
1 - 2 dni robocze
KURIER DPD
18,00 zł
21,00 zł
1 - 2 dni robocze

Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy, długotrwała ochrona ekspresu

Aby uzyskać jak najlepsze efekty pracy ekspresu do kawy należy zadbać o to aby regularnie oczyszczać urządzenie z pozostałości po kawie. Specjaliści zajmujący się produkcją ekspresów marki Jura postarali się aby, były one zaopatrzone w bezobsługowy system zaparzania, który jest niezwykle prosty w obsłudze.  

Również oni odpowiedzialni są za powstanie niezwykle skutecznej tabletki czyszczącej do ekspresów marki Jura. Efekty widoczne podczas użytkowania tej właśnie tabletki są niezwykle zadawalające i o wiele bardziej skuteczne niż w przypadku innych rodzajów środków do czyszczenia dostępnych na rynku. 

Nie tylko oczyszczają urządzenie z osadów, ale również zapobiegają osadzaniu się pozostałości przy kolejnych użyciach urządzenia. 

Czyszczenie ekspresów, trójfazowe ochrona Tabletek Jura

Faza pierwsza

Czyszczenie, dzięki zastosowanej technologii doskonale oddziela tłuszcze i drobne cząsteczki w systemie zaparzania oraz sitku. Gorąca woda doskonale wypłukuje zanieczyszczenia znajdujące się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Faza druga

Skuteczne składniki aktywne pokrywają elementy urządzenia warstwą ochronną i na długi okres czasu zapobiegają osadzaniu się tłuszczów i resztek z kawy. Dając wyjątkowe efekty. Zawsze czystego i higienicznego ekspresu do kawy. Gwarantując wyjątkowo aromatyczną i smaczną kawę w każdej filiżance. 

Tabletki są idealnie dopasowane do systemu automatycznego czyszczenia ekspresu.

NOWA faza 3: Ochrona

W nowo opracowanej trzeciej fazie substancje wiążące zapewniają automatycznemu ekspresowi do kawy większą ochronę przed osadami z minerałów.

Tabletki do usuwania kamienia JURA nadają się do wszystkich marek ekspresów automatycznych i przelewowych zarówno tych z programem auto-odkamieniania jak i nie posiadających takiego programu. Tabletka po wprowadzeniu rozpuszcza kamień znajdujący się na ściankach układu oraz modułu zaparzającego.