Victoria Cymes Grenadina syrop do kawy i drinków 490 ml

13,43 zł
Brutto

Klasyczny syrop barmański o pięknej czerwonej barwie idealne do przygotowywania klasycznych drinków. Przyjemny smak z delikatną kwaskowatością i słodkim smaku. Posiada smak czerwonych jagód z subtelnie wyczuwalną nutą wanilii. Syrop Victoria Cymes idealny do napoi alkoholowych, deserów napojów gazowanych. Uznawany za jeden z najbardziej popularnych syropów słodzących.

Ilość
Dostępny

Victoria's

Opis

Pojemność butelki
490 ml
  • Koszty transportu Koszty transportu

SYROP VICTORIA'S BARMAŃSKI DO KAWY DESERÓW GRENADINA 490 ml

Sprawdzi się w kuchni przy przygotowywaniu wszelkich deserów. Wyśmienite dopełnienie lodów. Syropu barmańskiego, nie może go zabraknąć w restauracjach, barach i Twojej kuchni. Syropy barmańskie zdobywające uznanie w całym kraju dzięki niezwykłej jakości i wyjątkowym smaku wszystkich produktów. Przeznaczone do wykonywanych profesjonalnie i amatorsko drinków czy koktajli.

Smakowity przepis na drink Sunrise

Niezbędne składniki:

  • około 150 ml soku pomarańczowego
  • 30 ml syropu do kawy i drinków Cymes Grenadina
  • 50 ml preferowanej wódki
  • kilka kostek lodu

Przygotownie drinka z syropem Cymes Grenadina

Odmierzony sok i wódke należy umieścić w shakerze wraz z preferowaną ilos,cia lodu i dokładnie wymieszać. Jeżelki nie posiadaasz shekera użyj wysokiej szklanki i łyżeczki. Uzyskany Napój przelewamy do szklanki i uzupełaniamy bardzo powoli syropem grenadina Victoria Cymes, aaby delikatnie opadał na dno.
Smacznego! 

Syropy marki Victoria Cymes - gwarancja najwyższej jakości

Zobacz także