Zestaw Evoca Saeco do czyszczenia ekspresów Odkamieniacz 250 ml + Filtr Brita Intenza+

52,00 zł
Brutto

Zestaw do czyszczenia ekspresu do kawy z Odkamieniaczem Evoca Saeco o pojemności 250 ml wraz z filtrem do wody Brita Intenza + to kompleksowe produkty do skutecznego czyszczenia ekspresu do kawy. Wyraźnie poprawiają walory smakowe przygotowywanych napojów, zmniejszają twardość wody oraz pozwalają na wydłużenie żywotności Twojego urządzenia. Produkty oryginalne, łatwe w użyciu, bezpieczne.

Ilość
Dostępny

Saeco

Opis

Model
Evoca ( Saeco ) 250 ml
Zestaw
1 x Odkamieniacz 250 ml/ 1 x Filtr Brita Intenza+
  • Koszty transportu Koszty transportu

Usuwanie osadu wapiennego - Zestaw do czyszczenia ekspresów do kawy Saeco Philips

Odkamieniacz Evoca  (Saeco) 250 ml pozwala na skuteczne odkamienienie ekspresów do kawy Saeco oraz innych marek. Pozwala na doskonałe usunięcie powstającego podczas podgrzewania wody osadu wapiennego. Wykonywanie odkamieniania ekspresu do kawy według dokładnych zaleceń producenta zapewnia dłuższa żywotność ekspresu oraz gwarantuje jego sprawne działanie na zdecydowanie dłuższy czas. 

Filtr Saeco Brita Intenza + CA6702  zapewnia zawsze aromatyczną kawę przygotowywaną w Twoim ekspresie do kawy. Dzięki zastosowaniu filtra Brita zyskujesz pewność, że woda służąca do przygotowania ulubionych napojów jest zawsze odpowiednio przygotowana. Zmniejsza osadzanie się kamienia zapobiegając uszkodzeniom twojego urządzenia.

Zobacz także