Tabletki do czyszczenia ekspresu Jura - Oryginalne 6 szt

38,50 zł
Brutto

Wyprodukowane w Niemczech dwufazowe tabletki czyszczące do ekspresów. Dzięki nim, kawa zawsze będzie smakować pysznie i świeżo. Stosowane regularnie, oryginalne tabletki wpływają na dłuższą i wydajniejszą pracę urządzenia i zabezpieczają je. Opracowane tak, aby skutecznie usuwać resztki po kawie w tym, olejkach zalegających w układzie zaparzającym w ciśnieniowych ekspresach automatycznych.

Ilość
Dostępny

Jura

Opis

Model
62715 Cleaning Tabs
Ilość w opakowaniu
6 sztuk
Waga
38g

Koszt wysyłki

Odbior w punkcie:

Paczka w Ruchu


czas dostawy: 4 - 6 dni roboczych
koszt: 7,55 zł brutto

Paczka48 Odbiór w punkcie


czas dostawy: 3 dni robocze
koszt: 8,99 zł brutto
za pobraniem: 12,99 zł brutto

InPost Paczkomaty 24/7


czas dostawy: 1 - 2 dni robocze
koszt: 10,99 zł brutto

Przesyłki pocztowe:

Paczka pocztowa ekonomiczna


czas dostawy: 4 dni robocze
koszt: 11 zł brutto
za pobraniem: 15 zł brutto

Przesyłki kurierskie:

Pocztex Kurier48


czas dostawy: 3 dni robocze
koszt: 13 zł brutto
za pobraniem: 17 zł brutto

Przesyłka kurierska


czas dostawy: 2 - 3 dni robocze
koszt: 14 zł brutto
za pobraniem: 18 zł brutto

Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy, długotrwała ochrona ekspresu

Aby uzyskać jak najlepsze efekty pracy ekspresu do kawy należy zadbać o to aby regularnie oczyszczać urządzenie z pozostałości po kawie. Specjaliści zajmujący sie produkcją ekspresów marki Jura postarali się aby, były one zaopatrzone w bezobsługowy system zaparzania, który jest niezwykle prosty w obsłudze.  
Również oni odpowiedzialni są za powstanie niezwykle skutecznej tabletki czyszczącej do ekspresów marki Jura. Efekty widoczne podczas użytkowania tej właśnie tabletki są niezwykle zadawalające i o wiele bardziej skuteczne niż w przypadku innych rodzajów środków do czyszczenia dostępnych na rynku. 
Nie tylko oczyszczają urządzenie z osadów, ale również zapobiegają osadzaniu się pozostałości przy kolejnych użyciach urządzenia. 

Czyszczenie ekspresów, dwufazowa ochrona Tabletek Jura

Faza pierwsza

Czyszczenie, dzięki zastosowanej technologii doskonale oddziela tłuszcze i drobne cząsteczki w systemie zaparzania oraz sitku. Gorąca woda doskonale wypłukuje zanieczyszczenia znajdujące się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Faza druga

Skuteczne składniki aktywne pokrywają elementy urządzenia warstwą ochronną i na długi okres czasu zapobiegają osadzaniu się tłuszczów i resztek z kawy. Dając wyjątkowe efekty. Zawsze czystego i higienicznego ekspresu do kawy. Gwarantując wyjątkowo aromatyczną i smaczną kawę w każdej filiżance. 
Tabletki są idealnie dopasowane do systemu automatycznego czyszczenia ekspresu.

Zobacz także